Contact

Filter

All Management Teachers Study Council

Job position
 
Management (1)

Helle Rüütel

Director
helle.ryytel.001@gmail.com

Teachers (13)

Anne Antsaar

Algklassid, kunst, kunstiringi juhendaja
anne.antsaar@gmail.com

Reception time:

K 14.15-15.00

Kristiina Lindmets

Mathematics
kristiina.lindmets@gmail.com

Reception time:

K 14.05-15.00

Anja Nõgu

Algklassid
anja.nogu@mail.ee

Reception time:

K 13.20 - 14.05

Maret Mägi

Vene keel, ühiskonnaõpetus, ajalugu, tantsuringi juhendaja
maretmagi63@gmail.com

Reception time:

N 14.15 - 15.00
R 14.15 - 15.00

Maret Vaga

History
maret.vaga@mail.ee

Reception time:

T 14.15 - 15.00

Tiina Otsason

Loodusained, inimeseõpetus
tiinaotsason@gmail.com

Reception time:

N 13.30 - 15.30

Hille Toompuu

Inglise keel
htoompuu@gmail.com

Reception time:

T 15.00 - 15.45

Indrek Rüütel

Kehaline kasvatus, spordiring
indrek.ryytel@mail.ee

Reception time:

kokkuleppel

Anita Kangur

Muusikaõpetus
anita.kangur@mail.ee

Reception time:

E 14.15 - 16.00

Indrek Ratas

Tehnoloogiaõpetus
indrek.ratas@gmail.com

Reception time:

R 15.05 - 16.00

Tiia Püüa

Käsitöö ja kodundus
puua@hot.ee

Reception time:

kokkuleppel

Eha Ennemuist

Lasteaiaõpetaja
eha.ennemuist@gmail.com


Hille Ligi

Lasteaiaõpetaja

Study Council (1)

Helle Bormann

Koristaja

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.