Kolmas koht karikavõistlustelt 20. aprill admin

Pikk reis mandrimaale tasus end ära, saavutasime minikarika arvestuses (koolid, kus õpib alla 80 õpilase) võistkondliku KOLMANDA koha!!!!

Tiimi esindasid finaalis Olivia Valk ja Marta Link. Mõlema neiu individuaalsed tulemused olid samuti muljetavaldavad - Olivia oli Eestis 8. klasside arvestuses kaheksas ja Marta üheteistkümnes. Meie väikese kooli jaoks on see väga suur asi.

Siinkohal on mõistlik esile tuua ka eelvoorudes koolile olulisi võiskondlikke punkte toonud Kristin Zenkevics, Robert Pihl ja Egon Saarkoppel. Matemaatikaõpetaja on kõigi oma nutisportlaste üle väga uhke.